Cześć, nazywam się Isabella Lormere i mam 16 lat. Przyjaciele mówią na mnie Isi. Jestem dosyć nieśmiala z powodu mojej heterochromi czyli różnobarwności tęczówek w moim przypadku prawe oko ma odcień zieleni, a lewe brązu. Mam jasną karnacje blond włosy oraz bladoróżowe usta.
Moja matka zmarła na raka jak miałam 6 lat i od tamtej pory ojciec stał się alkoholikiem z tego właśnie powodu musialam zmienić liceum oraz miejsce zamieszkania. Poprostu wyprowadziłam się od ojca gdy udeżył mnie po raz kolejny.
Teraz opieke nade mną sprawuje ciocia, która mieszka kilka ulic dalej.
Zapisała mnie do jakiegoś liceum Słodziachne..... Słodkie... Jak to było ... A wlaśnie!
Słodki Amoris, podobno bardzo ładne i jedno z najlepszych w mieście.
Teraz zaczynam od nowa mam nadzieje, że teraz wszystko się zmieni.
Dziękuję za uwagę, mam nadzieje, że jak na razie jest dobrze
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz